Żywienie

Jesteśmy ambasadorem zdrowej kuchni i zdrowego stylu życia. Wdrażamy ideę sugar free. Sięgamy po zdrową, wysokojakościową żywność ze sprawdzonych źródeł.  Nie znajdziecie u nas słodkich napojów – my stawiamy na wodę !

Świeżutkie posiłki do naszego przedszkola są dostarczane dwa razy dziennie przez firmę cateringową, posiadającą kilkunastoletnie doświadczenie w żywieniu dzieci w wieku żłobkowym, przedszkolnym i szkolnym w placówkach edukacyjnych. Posiada ona nowoczesną kuchnię oraz środki transportu, które zostały dopuszczone do eksploatacji przez Sanepid i są pod stałym nadzorem sanitarnym tej instytucji wg norm HACCP.

Wiedząc jak bardzo ważną rolę odgrywa różnorodność produktów w diecie dzieci, a także odpowiednia ilość i proporcja składników odżywczych, przygotowywane jadłospisy zostały opracowane we współpracy z wysokiej klasy dietetykami.

Posiadamy w naszej ofercie również posiłki dla dzieci ze szczególnymi potrzebami dietetycznymi.

Rodzaje posiłków:

• I śniadanie