Poznaj nasze grupy

siblings together playing with  toys in home

Biedronki

Najmłodsza grupa w Naszym przedszkolu. Nasze Krasnalki to grupa uroczych maluchów, podążających swoimi drogami, szukających nowych wyzwań, badających i poznających swoje możliwości.

Two tiny cute girls which are drawing in the coloring book laying on the floor on the blanket and learning letters

Motylki

Grupa sprytnych i ciekawych świata przedszkolaków, które poprzez zabawę rozwijają swoją samodzielność i zdobywają wiedzę. Są to dzieci bardzo żywiołowe, radosne i mają nieskończone zasoby energii.

Portrait of happy classmates at workplace studying globe in classroom

Pszczółki

Grupa najstarszych dzieci w naszym przedszkolu. „Poważna zerówka” to dzieci wrażliwe o silnych osobowościach, pełne zapału do nauki, chęci zdobywania wiedzy. Dzieci w naszej zerówce czytają, piszą, liczą, pracują z książkami. Naszym celem jest osiągnięcie pełnej gotowości szkolnej.